Oryginalna lampa, która doskonale sprawdzi się we wnętrzu nowoczesnym, minimalistycznym, a nawet glamour. Pomysł zaczerpnięty wprost z natury i przeniesiony do wnętrza, w którym prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

Projekt dla wielbicieli nietuzinkowych rozwiązań i poszukiwaczy przedmiotów nieszablonowych. Oświetlenie, które prezentuje się wyjątkowo, zwłaszcza, gdy lamp jest kilka. Powstała instalacja to zdecydowanie więcej niż tylko oświetlenie. To prawdziwe dzieło sztuki nowoczesnej. W takim wydaniu żyrandol czy instalacja świetlna nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Lampa Bocci 73 wygląda niczym woreczek lub transparentna tkanina wypełniona powietrzem. Jednak to precyzyjnie dopracowany produkt ze szkła dmuchanego, który po zastygnięciu tworzy oryginalną formę do złudzenia przypominającą chmurę. Rozproszone światło gwarantuje subtelny nastrój i podkreśla oryginalną teksturę. Nadzwyczajne w tym produkcie jest to, że każda z lamp ma nieco inny kształt i rozmiar. Każda jest jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa i niepowtarzalna, a powieszone w skupisku tworzą niezwykłą instalację, wyglądającą niczym prawdziwe chmury. I oto jak w prosty sposób można mieć swój własny kawałek nieba, w dodatku w mieszkaniu.

73-03

73-01-feature

73-05

73-06

Zdjęcia: źródło