Kolorowe, oryginalne, do dowolnej aranżacji, a przy tym funkcjonalne i o geometrycznym kształcie, czyli to, co tygryski lubią najbardziej. Kolejny pomysł na aranżację ściany w oryginalny sposób, którego nie zobaczycie u sąsiada.

Takie rozwiązania bardzo lubię, bo po pierwsze, i co tu kryć, najważniejsze, prezentują się cudnie na ścianie, po drugie są bardzo funkcjonalne. Moim sercem zawładnęły szczególnie półki w formie sześcianu. Wiem, wiem figura już dość oklepana i wręcz typowa w wyborach projektantów, ale w tym przypadku, wierzcie mi, z pewnością nie. Niby pomysł genialnie prosty, bo każdy zestaw ma bardzo lekką (przynajmniej wizualnie) konstrukcję, składającą się z półki i dwóch dzielników, a jednak zawieszone na ścianie tworzą niesamowity efekt. I na tym chyba cała sztuka dobrze zaprojektowanego przedmiotu polega, by był on jednocześnie prosty, funkcjonalny i cieszył oko. Oj moje cieszy i to jak.

104_corners-by-kyuhyung-cho01

104_corners-by-kyuhyung-cho03

Oryginalność tego konceptu polega na tym, że nie jest to typowa półka w kształcie sześcianu lub prostopadłościanu z kilkoma przegródkami lub bez nich. Tu ma się dowolność w wyborze koloru poszczególnych elementów, a także i wolną rękę w ich późniejszej aranżacji. Można je zawiesić na ścianie (to mój ulubiony koncept), położyć na biurku lub w dowolnym rogu pomieszczenia czy większego mebla. Ba, jeśli nawet nie pozostaną zapełnione pełnią funkcję oryginalnej ściennej ozdoby. W wydaniu złożonym z kilku modułów tworzących ciekawe miejsce przechowywania, taki nowoczesny mini regał, prezentują się szczególnie dobrze. Idealne do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wykonane ze stali malowanej proszkowo, dostępne w formie sześcianu lub prostopadłościanu dużego, małego i średniego. Kolorystyka, gabaryty i własny pomysł na ich aranżację dają niesamowite pole na stworzenie ciekawego systemu przechowywania i doskonałej organizacji przestrzeni w nietypowy sposób. Świetny projekt autorstwa Kyuhyung Cho, który do kupienia dostępny będzie późną wiosna, mam nadzieję, że i u nas.

104_corners-by-kyuhyung-cho13

104_corners-by-kyuhyung-cho14

104_corners-by-kyuhyung-cho16

104_corners-by-kyuhyung-cho17

104_corners-by-kyuhyung-cho21

 

104_corners-by-kyuhyung-cho09

Zdjęcia: źródło